Назад

Як працюють СТО мережі АІС в умовах карантину

25 марта 2020 г

Шановні Клієнти!

СТО нашого дилерського центру у зв’язку із запровадженням карантину та інших обмежувальних заходів на території України продовжує працювати згідно з розкладом роботи без обмежень по прийому та видачі автомобілів, але З ПЕВНИМИ ОБМЕЖУВАННЯМИ відповідно до вимог та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та норм чинного законодавства.

Ми турбуємось про Ваше здоров‘я та здоров‘я працівників, саме тому приймаємо авто на сервіс виключно на вулиці зі збереженням дистанції до 1.5 метра.

Продаж запчастин здійснюється тільки з відправкою перевізниками Нова Пошта та Делівері. Відправляються тільки товари які приймаються перевізниками Нова Пошта, Делівері. Вартість доставки - за тарифами перевізника. Доставка оплачується окремо при отриманні товару. Оплата запчастин – 100% передплата шляхом банківського переказу.

Детальну інформацію отримайте за нашими телефонами.

Наш центр з продажу автомобільної техніці продовжує працювати, але з певними обмежуваннями по відвідуванню відповідно до вимог та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та норм чинного законодавства. Дізнатися детальніше можна по посиланню.

Додатково інформуємо, що для забезпечення максимальної безпеки Співробітників та Клієнтів, які знаходяться в нашому дилерському центрі, нами було вжито необхідних заходів безпеки, в тому числі, але не виключно:
- регулярна дезінфекція та провітрювання приміщень;
- облаштування місць загального користування дезінфікуючими засобами;
- дотримання безпечної дистанції під час спілкування;
- контроль самопочуття співробітників та дотримання ними необхідних гігієнічних рекомендацій.

Подробиці: Постанова Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року та №215 від 16.03.2020 року, Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”